Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanıSayın Süleyman SOYLU, Silopi'de

Silopi İlçesi'ni ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanıSayın Süleyman SOYLU, ilçede çeşitli temaslarda bulundu.

 

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı'nda Vali Ali İhsan Su ve Emniyet Müdürü Celal Sel tarafından karşılananSayınBakan Süleyman SOYLU, buradan kara yolu ile Silopi İlçesi'ne geçti.SayınBakanSüleyman SOYLUve beraberlerindeki heyet ilk ziyaretini Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yaptı. İlçenin durumu hakkında ilçe Kaymakamımız Savaş KONAK'tan bilgi aldı.

 

Bakanımız SayınSüleyman SOYLUve beraberindekiler esnafı ziyaret ederek 2. caddede bulunan bir kuaför salonunda Türkiye-Hırvatistan maçını bir süre izledi.

 

Daha sonra esnaf ziyaretine bir pastanede devam eden Sayın Bakanımız, sivil toplum örgütleri temsilcileriyle bir görüşme yaptı. Görüşmenin ardından ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

30 Mayıs'ta zırhlı polis aracına yönelik saldırıda hayatını kaybeden Ekrem Birlik ve Halime Birlik' in taziyesine katıldı.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanıSayınSüleyman SOYLU, daha sonra ilçe ileri gelenleri, muhtarlar sivil toplum kuruluşları ile vatandaşların katılımıyla düzenlenen iftar programına katıldı.Program bitiminde ilçemizden ayrıldı.FOTOĞRAF GALERİSİ
 

DUYURU